Uwielbienie na murach miasta

17-06-2018 18:00 - 21:00
mury
Address: aleja Niepodległości 29, Lubin, Polska

„W niedzielę 17 czerwca  o godz. 18.00 w altanie koło Centrum Kultury „Muza” (przy murach miasta) odbędzie się kolejne już „Uwielbienie Jezusa na murach miasta Lubina” połączone z ewangelizacją uliczną. Poprzez dobrą muzykę  i modlitwę chcemy oddać chwałę naszemu Bogu oraz głośno i radośnie ogłaszać, że Chrystus prawdziwie zmartwychwstał! Chcemy zbudować twierdzę wypełnioną chwałą Bożą, by Pan chronił nasze miasto od wszelkiego zła! Pragniemy wielbić Pana i ogłaszać jego zwycięstwo we wszystkich rumowiskach, wyłomach, by Pan odnowił to, co w naszym mieście niszczy grzech i zło!

Podczas ulicznej ewangelizacji pragniemy głosić Dobrą Nowinę o Jezusie, aby każdy mieszkaniec Lubina poznał Jezusa Chrystusa i doświadczył Jego miłości. Będziemy się modlić za nasze miasto, za każdego spotkanego człowieka, by moc Ducha Świętego przemieniła jego życie. 

Przyjdźmy i zbudujmy wspólnotę, która da świadectwo żywej wiary! Będzie to dla nas wielka radość, że możemy wspólnie się radować i chwalić Pana w przestrzeni publicznej naszego miasta!”