Adoracja Spotkanie modlitewne

13-02-2018 18:00 - 21:00
Jana Pawła II 58, Lubin, Polska
Address: Jana Pawła II 58, Lubin, Polska

Dziś we wtorek, 13 lutego od godziny 20:00 – 21:00, nasza grupa adorować będzie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w kościele pw. Maksymiliana Kolbe w Lubinie.  

Adoracja ta jest częścią inicjatywy całodobowej Adoracji Najświętszego sakramentu od godz.  7:00 (13 lutego)  do godz. 7:00 (14 lutego).  

Środa 14 lutego jest środą zaczynającą Wielki Post.  Spotkanie nie odbędzie się.  

Gromadzimy się co tydzień na dwugodzinnych spotkaniach modlitewnych, których głównym elementem jest głośna, żywa modlitwa spontaniczna. Struktura spotkań jest otwarta, a pewne elementy powtarzają się: zaproszenie Ducha Świętego do prowadzenia modlitwy, uwielbienie Boga, słuchanie słowa Bożego, katecheza, osobiste świadectwo życia niektórych uczestników spotkania. Często prowadzona jest modlitwa wstawiennicza.

Spotkania odbywają się w każdą środę po wieczornej mszy św. o godz. 18.00 w budynku Salezjańskiej Szkoły Podstawowej (przy kościele pw. św. Jana Bosko). 

Spotkania modlitewne są otwarte. Każdy szukający modlitewnego zaangażowania i duchowej formacji może spróbować znaleźć w niej swoje miejsce.

Przyjdź – aby słuchać słowa Bożego, dzielić się nim, razem uwielbiać Pana Boga i powoli budować wspólnotę modlitwy.